Nowy numer 32/2022 Archiwum

"Żar serca" dla "Gościa Opolskiego"!

Zostaliśmy Honorowym Laureatem tego wyróżnienia. Cieszymy się ogromnie. Dziękujemy!

"Żar serca" dla "Gościa Opolskiego"!   Tegoroczni laureaci wraz z bp. Rudolfem Pierskałą i o. Jackiem Drabikiem SJ. Archiwum "Opolskiego Gościa" Okazją do przyznania jednego z dwóch tytułów Honorowego Laureata „Żaru serca” był podwójny jubileusz Jezuickiego Ośrodka Formacji i Kultury „Xaverianum”: 50-lecie powstania jezuickiego duszpasterstwa akademickiego w Opolu oraz XXV Dni Xaverianum.

Członkowie Kapituły dostrzegli pracę redakcji „Gościa Opolskiego”. W uzasadnieniu wyróżnili nas za „rzetelność w przekazie informacji, dbanie o prawdę w świecie mediów oraz przedstawianie obrazu życia religijnego i społecznego Opolszczyzny”.

Drugim laureatem tej honorowej nagrody zostali państwo Teresa i Kazimierz Jednorogowie, założyciele Fundacji Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym.

Otrzymanie tej statuetki i znalezienie się obok tak szacownych, zasłużonych osób poczytujemy sobie za wielki zaszczyt. Przepełnia nas radość i wdzięczność. To dla nas także motywacja do dalszej pracy, pokazywania różnych wartościowych działań i dobra, które dzieje się wokoło.

"Żar serca" dla "Gościa Opolskiego"!   I po gali - szczęśliwi i dumni z otrzymanego wyróżnienia. Statuetka na pewno znajdzie się na honorowym miejscu w naszej redakcji! Jolanta Kerner – Jesteśmy bardzo dumni, że otrzymaliśmy tę nagrodę. Nie dlatego, że czujemy się najlepsi, ale że nasze skromne trzyosobowe gremium i 26-letnia praca na rzecz diecezji zostały docenione – podkreślał Andrzej Kerner, szef naszego oddziału, kiedy podczas wczorajszej gali odbieraliśmy statuetkę z rąk o. Jacka Drabika SJ, dyrektora JOFiK „Xaverianum” oraz bp. Rudolfa Pierskały. Przypomniał też osobę śp. Teresy Sienkiewicz-Miś, współzałożycielki i pierwszej redaktorki „Gościa Opolskiego”.

Serdecznie dziękujemy!

O gali i wszystkich tegorocznych laureatach czytaj tutaj.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama