Nowy numer 7/2019 Archiwum

Dwa wypadki z bronią na Śląsku

Dwie osoby zostały w sobotę poszkodowane w wyniku wypadków z użyciem broni w woj. śląskim. W Tychach mężczyznę zranił śrut wystrzelony przez myśliwych, w Przyszowicach pod Gliwicami był to wypadek na strzelnicy.

Jak poinformowała PAP sierż. sztabowy Agnieszka Semik z tyskiej policji, mężczyzna wjechał samochodem do lasu w dzielnicy Czułów, by łowić ryby w tamtejszych stawach. W lesie trwało właśnie polowanie na kaczki. Przez uchyloną szybę samochodu do środka wpadły kawałki śrutu i zraniły wędkarza w szyję. "Mężczyzna wezwał policję, a funkcjonariusze po przybyciu na miejsce - pogotowie. Okazało się, że obrażenia mężczyzny są niegroźne, było to właściwie draśnięcie" - powiedziała sierż. Semik. Policja wyjaśnia okoliczności tego zajścia.

Po południu w Przyszowicach pod Gliwicami na strzelnicy ponadczterdziestoletni mężczyzna postrzelił się w nogę. Jak przekazał sierż. szt. Krzysztof Pochwatka z gliwickiej policji, poszkodowany trafił do szpitala na badania, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

« 1 »

Zobacz także

 • Mateusz
  18.08.2018 20:55
  Brawo Gosc świetny News! Tak trzymać, jako naród mamy najmniej broni wśród cywilów w europie. Jesteśmy właściwie cywilnie bezbronni. Gościu chociaż Ty mógłbyś innego ducha w narodzie budzić niż klepanie starej komunistycznej bajki jaka to broń jest zła.
  doceń 3
 • Andrzej357
  18.08.2018 21:14
  Po czym poznamy, że Polska znów jest niepodległym państwem? Po tym, że zostanie przywrócony powszechny dostęp do broni. To prawo zostało nam odebrane przez zaborców.
  doceń 7

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL