Nowy numer 3/2019 Archiwum

Forum Praw i Wolności

Największa w Europie debata dotycząca kwestii ustrojowych i wyzwań związanych z prawami człowieka i prawami obywatelskimi.

9 czerwca w centrum konferencyjnym PGE Narodowego w Warszawie odbyło się Forum Praw i Wolności. Debatę, dotyczącą kwestii ustrojowych i wyzwań związanych z prawami człowieka i prawami obywatelskimi, zorganizowali: Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, Konfederacja Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej (KIPR) oraz Stowarzyszenie KoLiber.

Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji obchodzonej w tym roku 70. rocznicy przyjęcia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy