Nowy numer 25/2018 Archiwum

Zmienia się medialna mapa

W ciągu ostatnich kilku lat spadły nakłady prasy i skurczyły się jej dochody z reklam. Jakie będą tego konsekwencje, także dla mediów katolickich?

Okazją do refleksji na ten temat była debata poświęcona mediom, jaka odbyła się w czasie Polsko-Niemieckich Dni Mediów w Stralsundzie. Ton wypowiedzi ekspertów z branży medialnej oraz dziennikarzy z obu krajów był jednoznaczny. Stoimy w obliczu radykalnej zmiany w mediach, która będzie miała nie tylko wpływ na sposób korzystania z nich, ale także daleko idące konsekwencje dla jakości debaty publicznej, sposobu komunikowania się oraz polityki.

Migracja do internetu

Dostępne jest 5% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji