Nowy numer 46/2018 Archiwum

Jeżeli nie Jan Paweł II, to wojna

Co może zjednoczyć Polaków? Jak wygląda praca u podstaw w tym procesie? Czym zajmuje się Instytut Tertio Millennio i kto może pojechać na szkołę letnią? 

- Główną inspiracją do powstania Instytutu Tertio Millennio była osoba, myśli i nauczanie Ojca Świętego, św. Jana Pawła II. Poprzez nawiązanie do myśli, życia, jego osoby, można budować szersze porozumienie, coś głębszego, formę pojednania różnych grup społecznych - mówił Alfred Wagner, wiceprezes Instytutu Tertio Millennio.

Jeżeli nie Jan Paweł II, to wojna
Salve TV

« 1 »

Zobacz także

  • pamiętający
    06.05.2018 08:55
    Jakby nie patrze, JP2 jest częścią polskiej popkultury, która z religią nie ma nic wspólnego. Jak wiemy, wbrew wcześniejszym gigantycznym oczekiwaniom, jego postać w Polsce żadnej jedności nie wniosła, i z ww powodów nie wniesie. Spójrzmy prawdzie w oczy!

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy