Nowy numer 33/2018 Archiwum

Opowiedz o dotknięciu Miłosiernego

Być może właśnie Twoje świadectwo jest komuś potrzebne.

Bohaterem i patronem Wielkiego Postu z „Gościem Niedzielnym” będzie św. o. Pio. Kolejne tygodnie będą poświęcone równym aspektom jego życia i posługi. Na początek – spowiedź. Dla wielu katolików przystąpienie do sakramentu pokuty było przełomem i początkiem nowej, szczęśliwej drogi. Wielu w konfesjonale doświadczyło szczególnych łask, wielu też przechowuje w swojej pamięci związane ze spowiedzią szczególne wydarzenia, w których widać było rękę miłosiernego Boga.

Świadectwa miłości Bożej, widocznej w tym sakramencie szczególnie wyraźnie, stanowią zachętę dla tych, którzy wahają się przed podjęciem decyzji o nawróceniu. Prosimy zatem wszystkich, którzy doświadczyli dotknięcia miłosiernego Boga w sakramencie pokuty i mogą o tym opowiedzieć, aby to zrobili. Świadectwa można nadsyłać na adres swiadectwo@gosc.pl. Będziemy je zamieszczać na stronie gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama