Nowy numer 46/2018 Archiwum

PiS nie śpieszy się z projektem "Zatrzymaj aborcję"

W programie prac Komisji Polityki Społecznej i Rodziny na najbliższe półrocze w ogóle nie ma tej ustawy.

6 lutego o 15.30 rozpoczyna się posiedzenie Komisji Polityki Społecznej i Rodziny, do której zadań należą m.in. prace nad projektem „Zatrzymaj aborcję”. Tymczasem w zamieszczonym na stronie Sejmu programie najbliższych prac komisji nie ma tej ustawy.

Zapytaliśmy przewodniczą komisji Beatę Mazurek o to, kiedy komisja zamierza zająć się projektem.

– Na razie mamy ustalony harmonogram prac na pierwsze półrocze. On został przyjęty przez komisję i trudno mi powiedzieć, czy to będzie zmienione, czy nie będzie zmienione. Na razie realizujemy plan, który został przyjęty w grudniu – poinformowała wicemarszałek Sejmu.

We wspomnianym półrocznym programie prac komisji nie ma w ogóle projektu „Zatrzymaj aborcję”, ponieważ, jak wyjaśniła Beata Mazurek, gdy program był przyjmowany, tego projektu nie było.

« 1 »

Zobacz także

 • SGGW
  01.02.2018 22:40
  I dobrze !
  doceń 1
 • jurek
  02.02.2018 10:13
  Czy dla kogoś po tych dwóch latach jest tajemnicą i wywołuje zdziwienie, że obecna władza to mistrzowie propagandy i pustych obietnic? Faktycznie liczy się utrzymanie władzy (i zapewne płynących z niej profitów), a jakich srodków do tego używa............
  doceń 5
 • mee...
  02.02.2018 12:46
  Po przejeciu elektoratu PO pis najwyrazniej kosztem dzieci mordowanych nie chce stracic na sodarzach.
  doceń 1
 • Tomasz
  02.02.2018 23:16
  PIS to mordercy dzieci! Piękne oczka Pani Beaty Mazurek mówią wszystko! Ze nigdy dzieci niewinnych bronić nie będą! Obludnicy , faryzeusze! W Kościołach pierwsze miejsca a bronić najsłabszych nigdy! Saduceusze!

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy