Nowy numer 28/2018 Archiwum

Trzy dni inspiracji dla innowacji

VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Kongres odbędzie się w dniach 10-12 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tematem będzie sektor małych i średnich przedsiębiorstw oraz o możliwościach ich rozwoju.

Podczas trzech dni trwania kongresu odbędzie się kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Wśród nich m.in. minister Mateusz Morawiecki.

Kongres skierowany jest przede wszystkich dla przedstawicieli małych, średnich i mikro przedsiębiorstw, a także właścicieli start-upów, menadżerów, studentów, parlamentarzystów i gości z zagranicy. Udział w kongresie jest bezpłatny.

Więcej o kongresie znajdziesz tutaj.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama