Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wypadek prezydenckiej limuzyny

Zdarzenie zarejestrowano na nagraniu.

W piątek 4 marca doszło do incydentu drogowego z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. Pękła opona w limuzynie, którą jechał. Rozpadła się całkowicie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Prawdopodobnie przyczyną była wada fabryczna opony lub niedopatrzenie ze strony osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo prezydenckiego pojazdu. Sprawa jest badana.

Na YouTube pojawił się film, na którym kamera samochodowa pojazdu jadącego z naprzeciwka uchwyciła niebezpieczny moment. Widać jak auto z prezydentem wypada z trasy, a na przeciwległy pas sypią się kamienie.

Groźny wypadek prezydenta Andrzeja Dudy na A4, TVP Info 04.03.2016
Fakty TVP3 Wrocław

« 1 »

Zobacz także

 • janekzjanek
  05.03.2016 11:56
  W necie można zobaczyć wpisy KOD-owców o wypadku. Ci ludzie sa chorzy z nienawiści.
  doceń 17
 • paulus
  05.03.2016 21:29
  Droga do samodielnosci bedzie dluga.Nie wszyscy
  Mowiacy po polsku som polakami, a napewno nie chrzescijanami.A Judasz tez umial calowac.
  A to byl pocalunek diabla, on niechce sie z Polski wyniesc.
  Przecie mu tu dobrze, a wiele go tu lubi.
  doceń 2
 • galaxie
  06.03.2016 11:25
  KOD-owcy niech w końcu zrozumieją,że nad Prezydentem Andrzejem Dudą czuwa sam BÓG ( Sam Jezus Chrystus dał znać o tym gdy HOSTIE Duch Święty przywiał z ołtarza w stronę Prezydenta )a to on decyduje o czyjejś śmierci nie oni! Niech się modlą,żeby ich ta śmierć nie dopadła i żeby oni nie cierpieli w męczarniach tak jak tam piszą. Bo te bluźnierstwa uderzają w ich samych.
 • gut
  06.03.2016 23:33
  Widziałem i oglądałem w TVN24 relacje na żywo na ten temat.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama