Nowy numer 25/2018 Archiwum

Senat: Dziś głosowanie nad budżetem

Senat w piątek o godz. 10 wznowił obrady. W ostatnim dniu posiedzenia zaplanowano m.in. głosowania nad poprawkami do ustawy budżetowej na 2016 r.

W środę senatorowie złożyli do budżetu na 2016 r. kilkadziesiąt poprawek. Opozycja proponuje m.in. zwiększenie budżetu Trybunału Konstytucyjnego i Rzecznika Praw Obywatelskich.

Ponadto odbędą się głosowania m.in. nad nowelizacją ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych oraz ustawą o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego.

Senatorowie zdecydują też, czy skierować do Sejmu projekt zmian w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie wiążący się z faktem, że Senat ma ponownie przejąć opiekę nad Polonią.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama