Gość Katowicki 29/2018 Archiwum
 • MOWA
  06.10.2015 08:16
  Porównują Gruzję, a precyzyjnie mówiąc Tbilisi do Dubaju Jeżeli jest to słuszne porównanie to faktycznie musi być tam ładnie. W Tbilisi nie byłem ale w Dubaju tak. Zrobił na mnie ogromne wrażenie . Bije w oczy nowoczesność i wygoda podyktowana dla człowieka na każdym kroku. Czegoś ludziom brakuje i zaczyna się o tym głośno mówić to zaraz to jest. Miło , że któraś z dawnych republik ZSRR bije w górę .
  Do tego dochodzą piękne góry i krajobrazy to aż serce się raduje.
 • śwadomy katolik
  29.01.2018 10:53
  "... grupę z Izraela: ... Pod lodowcem, gdzie się zatrzymali, stanęliśmy wspólnie w modlitwie... " -- To jest zupełne nieporozumienie! Nawet JP2 tego nie robił, choć w sprawach kontaktów z innymi religiami spowodował ogromny chaos. Wspólna modlitwa wymaga wspólnej wiary. Żydzi odrzucają Bóstwo Jezusa Chrystusa, a dla nas jest fundamentem wiary. Judaizm jest fałszywą religią, bo jak mówi Pismo Święte: kto nie ma Syna, ten nie ma i Ojca. Przecież to elementarz.
 • Zych
  01.02.2018 19:19
  A co za problem? Ty módl się po swojemu i dziękuj Bogu, że mnie spotkałeś a ja pomodlę się po mojemu i też Bogu podziękuję, że razem przeżywamy wspaniałe chwile... Takie to trudne?
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji