Nowy numer 3/2019 Archiwum

Nowicka dostała pieniądze od Planned Parenthood

Wicemarszałek Sejmu współpracuje ze skompromitowaną organizacją.

Wanda Nowicka dostała od amerykańskiego giganta aborcyjnego Planned Parenthood 430 tysięcy dolarów – poinformowała TV Republika.

Obecna wicemarszałek Sejmu od 1992 roku angażowała się w działalność proaborcyjnej Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny i była jej przewodniczącą. Do „Federy” należy także Towarzystwo Rozwoju Rodziny. Jak informuje TV Republika, w latach 2001-2008 największa amerykańska organizacja aborcyjna Planned Parenthood przekazała Towarzystwu około 430 tys. dolarów.

Sprawa powiązań Nowickiej i jej organizacji z „aborcyjnymi” pieniędzmi ujrzała światło dzienne w związku z procesem, który ona sama wytoczyła w 2009 roku Joannie Najfeld za słowa: „Organizacja pani Nowickiej jest częścią międzynarodowego koncernu, największego w ogóle, providerów aborcji i antykoncepcji. Pani po prostu jest na liście płac tego przemysłu”.

Sąd w dwóch instancjach orzekł, że Joanna Najfeld miała rację i można mówić, iż Wanda Nowicka jest na liście płac przemysłu aborcyjnego.

Dziś na światło dzienne zaczynają wychodzić przestępcze praktyki Planned Parenthood polegające na handlu organami dzieci, które zostały przez tę organizację zabite, czego nie wolno robić nawet w USA. Wanda Nowicka na stronie internetowej chwali się współpracą z Planned Parenthood.

« 1 »

Zobacz także

 • Ziuta
  04.08.2015 15:12
  Trzeba bojkotować wszystkie firmy wspierające PP
  doceń 6
 • Savonarola
  04.08.2015 18:19
  Kosciol po aferach natury moralnej tez jest dla wielu organizacja skompromitowana.
 • Adam2
  04.08.2015 21:21
  Kim my jesteśmy, że dopuściliśmy P.Nowicką aż do wicemarszałka Sejmu R%zeczypospolitej Polskiej?

  Przecież wiedzieliśmy dobrze kim ona jest.
  doceń 1
 • MacBlacker
  06.08.2015 09:49
  Sumienie na sprzedaz
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy