Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Sondaż: PiS wygrywa, PO daleko

Największym poparciem wyborców cieszy się obecnie PiS. Według sondażu Millward Brown dla Faktów TVN na te partię zagłosowałoby 25 proc. Polaków.

na drugim miejscu uplasowało się "ugrupowanie Pawła Kukiza - 20 proc. PO zanotowało poparcie wysokości zaledwie 17 proc.

Do parlamentu weszłoby jeszcze stowarzyszenie NowoczesnaPL, firmowane nazwiskami Ryszarda Petru i Leszka Balcerowicza (10 proc.) - mało znane, ale intensywnie ostatnio promowane w mediach.

Pozostałe siły polityczne znalazłyby się poza Sejmem: SLD i KORWiN z 4 proc. poparcia, PSL z 3 proc., Twój Ruch utrzymał 2 proc. poparcia, a Ruch Narodowy - 1 proc.

14 proc. ankietowanych nie wiedziało, na kogo zagłosowałoby w wyborach.

« 1 »

Zobacz także

 • Snajper
  02.06.2015 00:37
  Jak to gdzieś na innym portalu ktoś ładnie napisał: NowoczesnaPL to tratwa ratunkowa z tonącej Platformy. Nie dajcie się ludzie na to nabrać. Media promują kogo chcą i kłamią jak chcą. A cel jest następujący: utrzymać przy korycie PO i PiS. Kukiza po wyborach nie da się zignorować to niech też będzie. A że nie da się już wciskać kitu, że PO jest OK - powstała NowoczesnaPL. Partia, która spadła z choinki i ma nagle 10%. Zprostytuowane media tupią nóżkami w miejscu byle nie pisnąć słowa o KORWiNie czy Ruchu Narodowym. Ale ludzie mają swoje zdanie. Nie mam podstaw by ufać jakiejś tam "Nowoczesnej". Osobiście ufam Korwinowi - to jest czlowiek, który robi swoje nie oglądając się na politycznych sprzedawczyków dookoła. Życzę mu, żeby dożył normalnej Polski. A wszystkim czytelnikom "Gościa" polecam zaprzestanie oglądania telewizji. Niesamowita ulga.
 • yolka
  02.06.2015 10:13
  Teraz rozumiecie, dlaczego Tusk uciekł do Brukseli. Ucieczka została nazwana efektem Tuska a nowy premier, który ma podpisać ze społeczeństwem akt kapitulacji efektem Kopacz. POrada dnia ostatni gasi światło.
  doceń 0
 • yolka
  02.06.2015 10:17
  Teraz rozumiecie, dlaczego Tusk uciekł do Brukseli. Ucieczka została nazwana efektem Tuska a nowy premier, który ma podpisać ze społeczeństwem akt kapitulacji efektem Kopacz. POrada dnia ostatni gasi światło.
  doceń 3
 • Ben
  04.06.2015 18:44
  To wasz koniec ludzi z Układu Magdalenki i okrągłego stołu .Koniec wybiórczej gadzinówki i Aarona Szechtera i towarzyszy z wsi. Koniec kręcenia lodów i kiełbasy wyborczej i nie spełnionych obietnic. Czas posłać na śmietnik historii towarzyszy z SLD czytaj PZPR , PSL patrz ZSL i PO oraz PIS-u . Czas na ludzi młodych nie skorumpowanych i nie umoczonych w afery podsłuchowe . Czas na wielkie zmiany koniec Bolka, A.Szechtera,tow.Balcerowicza, Olka, Gajowego, Donka i Jarka bo inaczej za 10 lat będziemy Czadem Europy !
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama