Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zakazany spot

Poniższy film miał być emitowany w ramach kampanii przed referendum, w którym Słowacy odpowiedzą na pytania: czy za małżeństwo uznają tylko związek jednej kobiety i jednego mężczyzny, czy są za zakazem adopcji dzieci przez pary homoseksualne i czy udział dziecka w wychowaniu seksualnym w szkołach powinien być poparty zgodą rodziców.

Trzy stacje telewizyjne odmówiły jednak emisji.

Co takiego bulwersującego znalazło się w spocie? Sprawdź sam(a)!

Reklamy: Odmietnutá reklama Aliancie za rodinu
Reklamy

Referendum odbędzie się 7 lutego. Sondaże wskazują, że zdecydowana większość społeczeństwa popiera postulaty obrońców rodziny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • dzidz
  27.01.2015 08:49
  nic dodać nic ująć..
  Jak się wybiera pedalstwo to trzeba ponosić tego konsekwencje, wszystkie czyli wara od cudzych dzieci.
  Ciekawe czy "chopcy" sami wiedzą, które to mąż , a które żona :)

  doceń 0
 • ana
  27.01.2015 09:10
  Słowacy bronią się przed niszczeniem rodziny, a tymczasem prasa donosi, że papież przyjął na audiencji parę lesbijską (tzn. kobietę , która uważa się za mężczyznę i jej tzw. partnerkę). Pokazał w ten sposób katolikom, że tego typu współżycie jest w w porządku.
  Teraz napiszcie, że takie audiencje to coś wspaniałego, że to jest otwarcie na tych z obrzeża, itp. Ale choćbyście nie wiem jak tłumaczyli, to nie zamażecie prawdy: sam papież akceptuje grzech.
 • Survival
  27.01.2015 09:54
  Dobrze że Papież przyjąl takie osoby, bo nie można potępiać osób, tylko grzechy. Nie wiadomo co im powiedział, ale możecie być pewni że ich nie pochwalił.Nie potrzebują lekarza zdrowi, ale Ci którzy się źle mają,
 • Amerykanin
  27.01.2015 11:01
  Ta wiadomość pochodzi z Rosji a nie ze Słowacji. Głos Zachodu to głos Boga. To w Rosji panuje zło.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL