Nowy numer 20/2019 Archiwum

W samo południe: Godzina Łaski

Maryja obiecuje wiele łask dla tych, którzy dziś czas między 12 a 13 spędzą na modlitwie.

8 grudnia 1947 r. Maryja objawiła się włoskiej pielęgniarce Pierinie Gilli. Powiedziała wtedy, że obiecuje zesłać wielkie łaski dla tych, którzy 8 grudnia między godziną 12 a 13 spędzą na modlitwie o nawrócenie grzeszników, a Ją sama będą czcili jako Różę Mistyczną, Matkę Kościoła.

Czas ten nazwała Godziną Łaski. W czasie objawienia Maryja powiedziała: "Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę niezliczone łaski dla duszy i ciała. Będą liczne nawrócenia. Pan, mój Boski Syn Jezus okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za swych grzesznych braci. Ci, którzy nie mogą przyjść do kościoła, niech modlą się w domu".

Jak modlić się w Godzinie Łaski? Forma jest dowolna, istotnymi elementami jest modlitwa za grzeszników, a także uczczenie Maryi jako Róży Mistycznej i Matki Kościoła. Można spędzić ten czas na Różańcu, można z Litanią do Niepokalanego Poczęcia NMP.

Jeśli tylko możesz, nie zmarnuj Godziny Łaski. Dziś, w samo południe!

« 1 »

Zobacz także

 • Gość
  08.12.2016 09:42
  Godzina Łaski między 12 a 13. A co z tymi, którzy są w pracy?
  doceń 11
 • sp
  08.12.2016 10:12
  Wiem, że wielu protestantom (i niektórym katolikom) się wydaje, że Maryja była tylko "bezwolnym narzędziem" w rękach Stwórcy. Jednak spójrzcie dokładniej na scenę Zwiastowania i raczcie zauważyć, że Bóg czekał na Jej odpowiedź; zauważcie, że od Jej odpowiedzi uzależnił CAŁY Swój plan Zbawienia, a więc również i zbawienie KAŻDEGO z nas - konkretnie. Od Niej.
  doceń 24
 • GośćMonika
  08.12.2016 11:50
  Dziekuje Panu Wojtkowi za te slowa😊
  doceń 2
 • JAWA25
  22.02.2017 18:39
  Nawet uznane objawienia nie są podstawą wiary. Perykopa Mt 6,6 -9 nt modlitwy mówi coś o jakiejś godzinie szczególnej? I czy szabat jest dla człowieka czy na odwrót?
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL