Nowy numer 3/2021 Archiwum

Zakrólował
 w Tychach

Po raz kolejny wielkie uwielbienie Boga przyciągnęło tłumy do kościoła bł. Karoliny. Modlącym się towarzyszyło hasło: „Król królujących i Pan panujących [...]: Jemu cześć i moc wiekuista! Amen” (por. 1Tm 6,15b-16).


Dziś możesz krzyczeć, że Pan Bóg jest Królem wszechświata. Dziś zobaczysz, jak objawia się Jego władza nad materią i duchem – zapewniał w homilii ks. Dawid Drobisz. – Błagam cię, nie zatrzymuj się na tym. Gdy wrócisz do domu, do pracy, powtarzaj, że On jest twoim Królem. Stań pośrodku twojej rodziny i tam ogłoś, że On jest Królem; stań w twojej pracy, w twoim trudzie, i tam ogłoś, że On jest Królem. Jeżeli ogłosisz Go Królem swojego życia, twoje życie stanie się Jego królestwem, o które On będzie się troszczył ponad wszystko.


Tyskie Wieczory Uwielbienia to odbywające się kilka razy w roku charyzmatyczne czuwania modlitewne, w centrum których stoi Eucharystia. Po niej ma miejsce modlitwa wspólnotowa. Uczestniczy w nich zwykle kilka tysięcy osób, nie tylko z archidiecezji katowickiej. Spotkania animowane są przez liderów Centrum Duchowości Ruchu Światło–Życie Archidiecezji Katowickiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama