Nowy numer 12/2019 Archiwum

Pobożność tworzy dobrobyt

Prezes Wincor Nixdorf Polska Mirosław Janik mówił o tym, jak istotną rolę w gospodarce odgrywa religijność.

Manager międzynarodowej korporacji brał podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy udział w panelu o sukcesie gospodarczym Sądecczyzny. – Ludzie z tego regionu są bardzo kompetentni, pracowici, dobrze zorganizowani, i co więcej, pobożni, co jest bardzo istotne. Są bardzo religijni, w związku z czym można mieć do nich bardzo wysoki poziom zaufania. Nigdy nic nie ukradną, nigdy nie oszukają – mówił Mirosław Janik, który jest prezesem zarządu Wincor Nixdorf Polska, odpowiedzialnym także za interesy firmy w Rosji.

- Pieniądze szczęścia nie dają, ważne są także wyższe wartości. Ponadto ludzie mają naturę relacyjną, chcą ze sobą współpracować, realizują się we wspólnocie i tak naprawdę w działalności gospodarczej najważniejsze jest dobro drugiego człowieka – dodał w rozmowie z „Gościem Niedzielnym”.

Wincor Nixdorf to niemiecka firma dostarczająca sprzęt, oprogramowanie, i usługi dla banków oraz sieci sklepów detalicznych, m.in. bankomaty. Posiada oddziały w 130 krajach na całym świecie.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL