Nowy numer 33/2018 Archiwum

Uzdrowiona przyjedzie do Polski

Floribeth Mora Diaz z Kostaryki, uzdrowiona za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II z tętniaka mózgu, przyjedzie do Polski. To właśnie to cudowne wydarzenie zostało uznane za cud potrzebny do kanonizacji.

Pobyt zorganizowali księża werbiści. Jak przyznał o. Andrzej Danilewicz marzeniem Floribeth było odwiedzić ojczyznę Karola Wojtyły.

Pobyt uzdrowionej za wstawiennictwem bł. Jana Pawła II Kostarykanki w Polsce rozpocznie się 2-go maja. Floribeth przebywać będzie w naszym kraju do 17-go czerwca. W tym czasie uczestniczyć będzie m.in. w werbistowskim czuwaniu na Jasnej Górze.

Floribeth Mora Diaz przyjedzie do Polski wraz z mężem i dwoma synami. W czasie pobytu odwiedzi wiele parafii i to nie tylko w wielkich aglomeracjach. Będzie m.in. w Warszawie, Krakowie, Wadowicach, ale także Krośnie, Rybniku, Bytomiu, czy Miejscu Piastowym.

Poświęcenie nowej biblioteki uniwersyteckiej w Warszawie. 1999 r.   Poświęcenie nowej biblioteki uniwersyteckiej w Warszawie. 1999 r. HENRYK PRZONDZIONO /GN

« 1 »

Zobacz także

  • hrabia
    04.04.2014 17:48
    A ja bym chcial pojechac na Kostaryke. Dzieki wstawienniczej modlitwie do JP II wyleczony zostalem z grypy. Wystarczy?
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama