GN 24/2018 Archiwum

Grecja: Ziemia się trzęsie

Trzęsienie ziemi o sile 6,1 w skali Richtera nawiedziło w poniedziałek nad ranem zachodnie obszary Grecji - poinformowały amerykańskie służby geologiczne (USGS). Na razie nie ma doniesień o ofiarach, ani o stratach materialnych.

Początkowo informowano, że ziemia zatrzęsła się z siłą 6,4 w skali Richtera.

Według danych USGS epicentrum wstrząsów znajdowało się 122 km na zachód od Patras na północno-zachodnim wybrzeżu Peloponezu, na stosunkowo niewielkiej głębokości 13,7 km.

« 1 »

Zobacz także

  • katolik
    03.02.2014 09:46
    Bóg stworzył świat 6022 lat temu, jak objawił dlatego koniec świata może być w każdej chwili, co potwierdzają liczne znaki na niebie i na ziemi, postrzegane przez niewierzących ludzi, jako anomalie pogodowe.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama