GN 32/2018 Archiwum

Telewizja Trwam na multipleksie

Telewizja Trwam rozpocznie emisję na multipleksie o 24:00 z 14 na 15 lutego, zapowiada dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk . Pierwszym punktem programu będzie msza św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze.

Emisję rozpoczniemy od transmisji Mszy św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej na Jasnej Górze, naszej Matki i naszej Królowej. Ona jest dana do obrony Narodu Polskiego, z Nią idziemy ewangelizować. Chcemy Jej podziękować, a za Jej pośrednictwem – podziękować Panu Bogu. A także wszystkim, którzy pomogli, byli solidarni w modlitwie i w czynach. To, co wydawało się niektórym niemożliwe, stało się rzeczywistością. -  powiedział dyrektor Radia Maryja w zamieszczonej na stronach radia rozmowie z Małgorzatą Goss.

Jest jeszcze zgoda pana prezesa TVP Juliusza Brauna, żebyśmy zaczęli emisję od godziny 24.00 w nocy z 14 na 15 lutego, bo zanim zaczniemy – trzeba mieć wcześniej kilka godzin na przestawienie aparatury, próby sygnału. Pan prezes bardzo życzliwie podszedł do sprawy, za co mu bardzo dziękujemy. Przy okazji życzę, aby TVP promowała tylko to, co dobre, nie wpisywała się nigdy w atak na Kościół. - dodał o. Rydzyk. 

O. Rydzyk poinformował też, że sygnał MUX-1 dociera do 99,5 proc. mieszkańców kraju. Sygnał Telewizji Trwam z satelity można  także odbierać na całym terytorium Polski, a także Europy. Wymaga to jednak zaopatrzenia w specjalne zestawy satelitarne, podczas gdy do odbioru naziemnego wystarczy zwyczajna antena telewizyjna. Teraz Telewizja Trwam będzie powszechnie dostępna w kraju tak jak inne telewizje naziemne, trzeba tylko mieć cyfrowy telewizor lub specjalną przystawkę.  

Zmiany w ramówce telewizyjnej będą nieznaczne, trwają prace nad zmianą scenografii.  Miesięczny koszt obecności Radia Maryja i Telewizji Trwam w eterze, to ok. 2,5 mln zł. Telewizja liczy na na wsparcie słuchaczy. O. Rydzyk dodał, że już zgłaszają się reklamodawcy. 

 

« 1 »

Zobacz także

 • Łukasz
  01.02.2014 10:59
  Źle zredagowany tekst. Zdanie "już zgłaszają się reklamodawcy oferując promocyjne ceny za reklamę, niższe niż w innych telewizjach" ma taki sens jak zdanie "do sklepu przychodzą klienci oferując promocyjne ceny za towary, niższe niż w innych sklepach"
  doceń 0
 • operator
  01.02.2014 16:40
  Niezależnie od tego jaki ma się stosunek do o.Rydzyka i TT trzeba stwierdzić że od 15 lutego potęzne bogate i profesjonalne (technicznie) mainstreamowe media śpiewające niczym w chórze dostaną nowego śpiewaka. Ten śpiewak będzie miał jednak inny głos, tak bardzo inny że mimo iż spróbują go zagłuszyć publika go usłyszy. Pozostaje tylko pytanie czy melomani słysząc ten nowy głos zrozumieją że chór który dotychczas słuchali z zachwytem fałszował od samego poczatku?
  doceń 14
 • młody katolik
  01.02.2014 22:35
  Jest to wspaniała wiadomość! Mam od 3 lat telewizję TV Trwam, cenię ją za rzetelność i prawdę! Wielkim darem jest dla mnie codzienna transmisja Apelu z Jasnej Góry oraz audiencji i celebracji Papieskich. Dwa razy uczestniczyłem w demonstracji w obronie TV Trwam i dzisiaj czuję wielką radość że się udało!!!
  doceń 6
 • kwazar
  02.02.2014 11:28
  OK, rezygnuję z Cyfrowego Polsatu i przełączam się na TV Trwam.

  Od lutego będę wspierał finansowo tę telewizję.

  Alleluja i do przodu ojcze Tadeuszu.
  doceń 4

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama