Nowy numer 13/2020 Archiwum

Centralne nabożeństwo ekumeniczne na Śląsku

Centralne nabożeństwo tegorocznego Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan na Śląsku, zostanie odprawione w niedzielę, 19 stycznia br. o godz. 17.00 w parafii ewangelicko-metodystycznej.

Ma ona swoją siedzibę w Katowicach przy ul. Władysława Reymonta 4. Nabożeństwo poprowadzi ks. superintendent Andrzej Malicki, a kazanie wygłosi bp Tadeusz Szurman z Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego. Hasło tegorocznego Tygodnia brzmi: "Czyż Chrystus jest podzielony?" (1 Kor 1,1-17).

W nabożeństwie udział weźmie także metropolita katowicki, abp. Wiktor Skworc.

« 1 »

Polecamy

  • _jasiek
    17.01.2014 22:41
    _jasiek
    Masło maślane, superintendent to funkcjonalny (nie sakramentalny) odpowiednik biskupa, natomiast nazywanie "biskupem" kogoś, kto nie ma i z zasady odrzuca sukcesję apostolską to gruba przesada.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama