Nowy Numer 29/2018 Archiwum

VIDEO: Kaczyński przemawia w Kijowie

Unia potrzebuje Ukrainy, Ukraina potrzebuje Europy - mówił 1 grudnia na wiecu w Kijowie Jarosław Kaczyński.

Zobacz film z tego wystąpienia:

Jarosław Kaczyński przemawia w Kijowie
Larynio

 

 

 

 

« 1 »

Zobacz także

 • karol
  03.12.2013 07:50
  Ten Pan chce działać zarówno na szkodę Polaków jak i Ukraińcow w imię kolejnej utopijnej międzynarodówki komunistycznej. To straszne że mamy taką opozycję wobec rządów Tuska.
  doceń 0
 • Krzysiek
  03.12.2013 10:05
  Szacunek dla Pana Kaczyńskiego, że świadomy jest swojego miejsca i pomaga najbliższym sąsiadom a nie bryluje na salonach brukselki i w Moskwie.

  Przyjaciela poznaje się w biedzie.

  Zachowuję też wdzięczną pamięć dla Pana Lecha Kaczyńskiego i jego wizyty u Gruzinów, w momencie kiedy bardzo tego potrzebowali, mimo świstających kul rosyjskiego okupanta.
  doceń 0
 • Anna
  04.12.2013 19:24
  To miło że Pan Kaczyński wstawia się całym sercem za Ukrainą , ale Pan Kaczyński ma także własny kraj o którym powinien pamiętać i nie ośmieszać Polski przed całym światem krzycząc ' niech żyje Ukraina ' CO TO MA BYĆ NA BOGA !!! Dlaczego nie było tam innych przedstawicieli ? ponieważ nikt w europie ich nie chce , ludzie się ich boją ,pogardzają nimi nie z powodu biedy , ale z powodu metod załatwiania wszystkiego . Ja pamiętam lata 90-te kiedy w Polsce siedziała Ukraińska mafia zbierając haracze po lokalach, jeśli tym ludziom uda się łatwo przyjechać do Polski to zacznie się dokładnie to samo , proszę o tym pamiętać .
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama