Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wybierz Heroda roku 2013

Fundacja Pro-Prawo do Życia ogłasza „Herody roku 2013” – plebiscyt na najbardziej obłudnego polityka.

Fundacja, w związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, sięgnęła po postać króla Heroda, który zasłynął zbrodniczym nakazem wymordowania wszystkich małych chłopców w Betlejem. „Postać ta kojarzy się nie tylko z okrucieństwem, ale i z obłudą władcy, który mówił do Mędrców: donieście mi, abym i ja mógł pójść i oddać mu pokłon” – czytamy na stronie stopabrocji.pl. Ponieważ podobną postawę zaprezentowało wielu polskich polityków, czyli rodzimych „władców”, patronem plebiscytu został właśnie Herod.

Pierwsza tura plebiscytu potrwa do 8 grudnia włącznie – polega na zgłaszaniu na adres herod@stopaborcji.pl kandydatów, „którzy wykazali się wyjątkową obłudą, jeśli chodzi o troskę o dzieci przed narodzeniem”.

Spośród nich wyłonionych zostanie kilka najbardziej haniebnych kandydatur, a następnie, od 9 grudnia do 28 grudnia (święto Świętych Młodzianków – dzieci zabitych z rozkazu Heroda) na stronie www.stopaborcji.pl będzie można głosować na swojego „faworyta”.

Herod roku 2013 otrzyma symboliczną nagrodę „krwawego srebrnika”.

Fundacja Pro już dziś zaprasza do udziału w plebiscycie.

„Ludzie, którzy popierają prawo do zabijania dzieci, a w wywiadach powtarzają, że są »za życiem«, powinni wiedzieć że historia zapamięta ich tak, jak króla Heroda” – czytamy.

« 1 »

Zobacz także

 • Stanisław_Miłosz
  03.12.2013 11:44
  Media wybierają Hienę Roku, to nie widzę przeszkód by wybierać Heroda Roku, polityka który najbardziej się przyłożył do budowania Cywilizacji Śmierci oszukując przedtem swoich wyborców co do swoich intencji.

  Wyborcy mają prawo wiedzieć kogo odrzucić w kolejnych wyborach. A przecież zaraz wybory do Europarlamentu, potem może jakieś samorządowe, a kto wie czy nie przyśpieszone do Sejmu i Senatu.

  Tu nie chodzi o jakieś intymne grzeszki że taki Herod (lub Heroda) się gdzieś na boku puszcza. Tu chodzi o grzech fundamentalny - przeciwko życiu.

  TO WY, którzy tak tu krytykujecie, obłudni jesteście!
  Patrzcie państwo, jacy wrażliwcy! A na skutki, JUŻ i TO NASTĘPNE odebrane przez ich "działalność" NIEWINNE życie tacy też wrażliwi?!

  Jedynym problemem może być tylko procedura i kryteria wyboru tego Najlepszego z Najlepszych. O tym w wiadomości trochę za mało.
 • Stanisław_Miłosz
  04.12.2013 00:28

  W sumie, to zabawni są ci Nauczyciele Miłosierdzia: Jeszcze się egzorcyzmu nie dokonało, modlitwy o uwolnienie nawet nie zaczęło, a już nimi Coś rzuca, pianę toczą.

  Ciekawe, czy kiedyś poznamy, imiennie poznamy, autora/autorów tego standardowego zestawu chwytów którym operują?

  doceń 0
 • tjz6
  05.12.2013 14:15
  Co to za plebiscyt? I po co?
  doceń 0
 • xyz
  16.12.2013 22:30
  Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni...
  Starajcie się o to, żeby nie zakazy regulowały życie, ale brak było powodów do podejmowania złych decyzji...
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama