Nowy numer 21/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Stanisław_Miłosz
  20.11.2013 08:17
  Czas zacząć myśleć o ... beatyfikacji. Nie za to że była mamą ks. Jerzego, za tą zwykłą codzienność. Codzienność świadectwa wiary. Świadectwa szarego, nie spektakularnego, nie narzucającego się. Beatyfikacja była by tu uznaniem i wyróżnieniem postawy, której śp. Marianna Popiełuszko jest wzorcem i reprezentantem. To dzięki takim mamom jak p. Popiełuszko Polska jeszcze jest polską ze wszystkim tym co się z tym wiąże: wiernością Bogu, Kościołowi, Ojczyźnie.

  doceń 5
 • Pokolenie
  20.11.2013 17:12
  Co za pokolenie - urodzonych przed wojną. To ludzie naprawdę wielkiego formatu. Zawstydzają mnie i moich rówieśników.
  doceń 1
 • Jill
  20.11.2013 21:18
  Jakoś nie pasuje mi ta "matka" w tytule..
  "Mama" byłoby lepsze. I koniecznie wielką literą..
  doceń 0
 • Szymon
  20.11.2013 21:40
  Miałem wielką potrzebę by odwiedzić p.Marię nie zdążyłem , spóźniłem się . Gdy tylko ukazała się książka Matka Świętego , odwiedziłem kilka księgarń by ją dostać ,było ciężko (mały nakład) ale udało się ,poszła w obieg i krąży . Tydzień temu kupiłem drugi egzemplarz taki który leży przy Biblii w widocznym miejscu na biurku,by w każdej chwili zajrzeć i fragment przeczytać.Dziś modlił się kard Stanisław Dziwisz u franciszkanów w Krakowie za mamę ks Jerzego .byłem
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama