Nowy numer 27/2020 Archiwum

Kolejne uzdrowienia w Sokółce?

56-letnia kobieta z Rzeszowa napisała, że została uleczona z bólu kolana. Mieszkanka Łowicza przyznaje z kolei, że w nadzwyczajny sposób zniknął guz piersi zdiagnozowany przez lekarzy.

Opisy cudownych uzdrowień za sprawą Cząstki Ciała Pańskiego dotarły do parafii św. Antoniego w Sokółce.

"Pragnę złożyć świadectwo uzdrowienia z długotrwałego, dokuczliwego bólu kolana. Miałam problemy z chodzeniem, zginaniem, klęczeniem. Codziennie ból ten był silny. Miało to miejsce 2 października 2012 roku, podczas uroczystości transmitowanej przez Telewizję Trwam. Z wielką pokorą i wiarą uczestniczyłam w tym nabożeństwie (...). Po chwili klęcząc poczułam ciepło w tym kolanie i jakby nagle ból minął. Od tego czasu nic nie odczuwam" - napisała pani Maria z Rzeszowa.

Historia wyzdrowienia kobiety z Łowicza także jest związana z Sokółką. Jej znajomi, na pamiątkę pobytu w Sokółce, kupili chorej obrazki z koronką do Najświętszego Sakramentu. Kobieta modliła się modlitwą zamieszczoną na obrazku. Późniejsze badania pokazały, że nie ma śladu po raku.

"W dniu wyznaczonym na badanie, tj. 9 listopada ubiegłego roku nawiedziłam świątynię, gdzie wystawiony był Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie. Odmówiłam koronkę, powierzyłam się Panu Jezusowi. Nadeszła chwila badania. Badanie trwało dosyć długo i było wykonane bardzo dokładnie. Nie wykazało żadnej zmiany chorobowej, nie wykazało żadnego guzka" - napisała pani Krystyna z Łowicza.

Posłuchaj historii cudu Eucharystycznego w Sokółce.

Cud Eucharystyczny. Sokółka
Profetopl

 

 

 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama