Nowy numer 2/2021 Archiwum

Najlepsze i najgorsze polskie schroniska górskie

Gdzie w wakacje warto się zatrzymać i które miejsca najlepiej omijać szerokim łukiem? Przedstawiamy najlepsze i najgorsze schroniska górskie w Polsce wg. rankinku "NPM".

Najlepsze i najgorsze polskie schroniska górskie   Schronisko w Dolinie Roztoki w Tatrach Arvedui89 / CC-SA 3.0 Miesce 3: Schronisko w Dolinie Roztoki w Tatrach Wysokich. W góralskim, wyremontowanym i urokliwym schronisku na zielonej polanie turystę zawsze przywita miła obsługa. W bufecie można zamówić pyszne jedzenie (bogaty wybór) w niezłych cenach. Do dyspozycji turystów jest też duża kuchnia turystyczna. Schronisko prowadzi rozbucoaną i barwną stronę www. Ceny noclegów jak na Tatry - niskie: 30-40 zł. Podłoga 20 zł. Minusem jest to, co dotyczy chyba wszystkich, obleganych, tatrzańskich schronisk - w seonie trudno o miejsce, trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem.

« 2 3 4 5 6 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wojciech Teister

Redaktor serwisu internetowego gosc.pl

Dziennikarz, teolog. Uwielbia góry w każdej postaci, szczególnie zaś Tatry w zimowej szacie. Interesuje się historią, teologią, literaturą fantastyczną i średniowieczną oraz muzyką filmową. W wolnych chwilach tropi ślady Bilba Bagginsa w Beskidach i Tatrach. Jego obszar specjalizacji to teologia, historia, tematyka górska.

Kontakt:
wojciech.teister@gosc.pl
Więcej artykułów Wojciecha Teistera

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także