Nowy numer 48/2020 Archiwum

Symboliczny dzień

Sobota 15.06. I oto proszę Państwa jest! Nadszedł ten wyczekiwany! Ale kto? Ale co? 44. dzień wyprawy rowerowej, przemierzającej świat w intencji naszej Ojczyzny. Jakże to symboliczna liczba. Dlaczego?...

Pobudka, tradycyjnie w ostatnich dniach o godzinie 5.00. Już o 6.00 nasi śmiałkowie opuścili Krutichę i wyruszyli w 181 kilometrową podróż do Nowosybirska równolegle do zbiornika oraz rzeki Ob. Drogi dnia dzisiejszego były bardzo dobre, czego nie spodziewali się nauczeni doświadczeniem wcześniejszej podróży przez Rosję. Tylko krótki odcinek (kilka km) nie miał asfaltu, wynikało to jednak z powodu remontu drogi i objazdu. Pierwszy dystans liczący 55 km jechali praktycznie cały czas w lesie, bez wiatru oraz przy niewielkim ruchu samochodowym.

Przeczytaj więcej tutaj!

 Skrót

Dziś 181 km na liczniku, oraz pokonana bariera 6000 km długości wyprawy. Od dziś także liczymy najdłuższą czasowo wyprawę NINIWA Team. Grupa dotarła do Nowosybirska, trzeciego największego miasta w Rosji i znalazła w nim azyl u sióstr elżbietanek. Dzięki ich gościnności zapowiada się świetny weekend!

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama