Nowy numer 48/2020 Archiwum

Zakaz aborcji coraz bliżej!

Akcja zbierania podpisów pod projektem zakazującym aborcji eugenicznej wkracza w decydującą fazę.

Akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem zakazującym aborcji ze względu na podejrzenie choroby lub wady genetycznej u dziecka (zob. TUTAJ) weszła w decydującą fazę.

Przedstawiamy nową stronę RatujDzieci.pl, gdzie zamieszczamy informacje jak jeszcze można włączyć się w naszą akcję przywracania prawa do życia dzieciom z Zespołem Downa.

Do 2. lipca musimy złożyć w Sejmie co najmniej 100 000 podpisów, aby Sejm przystąpił do prac nad projektem. Spływają do nas przesyłki z tysiącami podpisów. Wolontariusze informują nas, że zebrali setki podpisów i zbierają kolejne.

Dwa lata temu pod projektem ustawy całkowicie zakazującej aborcji podpisało się ponad 600.000 Polaków. Zabrakło jedynie 6 głosów, aby projekt został przyjęty przez Sejm! Liczymy, że tym razem osiągniemy więcej!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w kampanię promującą prawo do życia najsłabszych, zwłaszcza tym znanym i popularnym: Radosławowi Pazurze, Przemysławowi Babiarzowi, Dominice Figurskiej i Wojciechowi Cejrowskiemu (zob. cykl audycji w Radiu Wnet ). Obecność w komitecie dr Wandy Półtawskiej to wielki honor dla nas wszystkich.

Za niecałe trzy tygodnie, 23. czerwca, zaczynamy zliczanie podpisów. Dlatego apelujemy do wszystkich osób dobrej woli o złożenie podpisów do 23. czerwca, a zbierających podpisy prosimy o ich wysłanie na adres naszego Komitetu najpóźniej 23. czerwca.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat przebiegu akcji, podamy też kontakty do osób, zaangażowanych w kampanię. W tej sprawie prosimy kontaktować się na numer: 608 594 158.

Będziemy wdzięczni za informowanie o naszej akcji, za co już teraz dziękujemy!

Pozdrawiamy serdecznie,

Kaja Godek, Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Aborcji”, kontakt@stopaborcji.pl, 506 157 748

Mariusz Dzierżawski, Zastępca Pełnomocnika, mariusz@stopaborcji.pl, 608 594 185

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama