Nowy numer 28/2018 Archiwum

Minął miesiąc!

Podczas snu, który schlebiał naszym prawdziwym zmyśleniom do godziny dziesiątej; by nie wypaść z formy, zrobiliśmy około mnóstwo kilometrów!

Nie mogliśmy zdecydować, czy dzień zacząć od pozdrowień osób, które zarzucają nam, że spędzamy więcej czasu na siodełkach aniżeli zawodowi kolarze, czy z nie mniej dobrotliwą ironią, polecić „hejterom” treści katolickich, wyjście na spacer, w celu zaczerpnięcia świeżego powietrza. Zgodnie ze slangiem śląskiego podwórka, czas pomiędzy wschodem a zachodem przez całą niedzielę, „otagowany” był przez totalny chillout. Każdy z nas wykorzystał wolny czas, jak tylko sobie tego życzył. Nikt nie naprawiał rowerów, ponieważ limit awarii dawno został wyczerpany! Bezmiar spokoju, pozwolił również, by każdy z uczestników napisał coś osobistego, dla Was...

Przeczytaj więcej tutaj!

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama