Nowy numer 08/2020 Archiwum

Adoptuj kardynała!

Ruch kościelny Młodzież 2000 organizuje międzynarodową akcję modlitewną za uczestników konklawe.

Wystarczy podać pod tym adresem swoje imię, adres e-mail, dopisać podany kod - i już! Potem organizatorzy "przydzielają" ci jednego z kardynałów. To jego będziesz otaczać swoją modlitwą podczas wyboru nowego papieża.

Przeczytaj komentarz Mój „adoptowany” kardynał

« 1 »

Polecamy

 • Kasia
  04.03.2013 21:02
  Kaju ja się modlę za "Twojego" Kardynała z Filipin - nie zawiodę, nie martw się :-))
  doceń 1
 • Starucha
  05.03.2013 10:21
  Modlę się za nich, żeby wreszcie zrobili porządek w swoich szeregach i wyrzucili z kapłaństwa wszystkich zboczeńców, bo udawaniem, że nic się nie dzieje, tylko psują opinię prawdziwym duszpasterzom.
  doceń 0
 • Nelfi
  05.03.2013 23:49
  Cieszę się ze świetnego pomysłu - modlitwa za konkretnego kardynała to najlepszy udział w życiu Kościoła - bezinteresowny, nastawiony na Boże działanie i wspólnotowy. Modlę się za "swojego" Kardynała - Hiszpana. I nie o to, żeby został wybrany papieżem, ale o to, żeby podjął mądrą decyzję według woli Bożej, żeby dobrze ją odczytał. Pozdrawiam wszystkich modlących się!!
  doceń 1
 • Elter
  07.03.2013 15:03
  Dzisiaj wylosowałam do objęcia modlitwą kardynała z Indii Ivana Dias. Od dzisiaj modlę się za Niego. Pozdrawiam czytelników.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama