Nowy numer 28/2018 Archiwum

Nie wpuszczajcie bojówkarzy!

Nie można pozwolić, by Święto Niepodległości Polski zakłócały zagraniczne grupy.

Nie mają one nic wspólnego z polskim patriotyzmem, a często nienawidzą państwa i wartości cywilizacji zachodniej w ogóle – podkreśla Prawica Rzeczypospolitej i apeluje do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych o uniemożliwienie wjazdu do anarcho-komunistycznych bojówek z Niemiec i im podobnych.

- Święto Niepodległości to chwila wspólnej radości Polaków z posiadania własnego Państwa i wdzięczności wobec tych wszystkich, którzy o nie walczyli - podkreślają liderzy Prawicy RP Marek Jurek, Marian Piłka i Krzysztof Kawęcki.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

 • gut
  02.11.2012 15:02
  Nowa Lewica sobie poradzi.Ps. Mam nadzieję, że nie. ;)
  doceń 4
 • Jasiek
  02.11.2012 22:48

  Ewangelia Święta (Mt 25,31-46 )odsłania co to jest ta lewica:

  Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swojej chwale [...] oddzieli jednych od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce ustawi po swojej prawej stronie, a kozły po lewej. [...] Potem powie do tych po lewej: "Odejdźcie ode mnie, przeklęci, w ogień wieczny, gotowy dla diabła i jego aniołów ... " ...

   

   

  doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama