Nowy numer 41/2019 Archiwum

Zobacz także

 • Agaton
  29.09.2012 22:15
  Nie przyjmuję podziękowań - tak samo jak pani Marta K. nie przyjmuje przeprosin.
  doceń 1
 • Piotr Adamczyk
  30.09.2012 09:13
  Ks. Rydzyk chce rządów autorytarnych w Polsce, podobnie jak J. Kaczyński. Z podobnym systemowym łamaniem praw człowieka, jakie miało miejsce za czasów sanacji.

  "Gazeta Polska" (nr 168, 19 czerwca 1934) w ten sposób opisywała Berezę Kartuską:
  "Wiemy co natomiast musi być w Polsce, bo my tak chcemy. Musi być porządek. Musi być powaga i będzie. Obozy koncentracyjne. Tak. Dlaczego? Dlatego, że widać owych osiem lat pracy nad wielkością Polski, osiem lat przykładu i osiem lat osiągnięć, osiem lat krzepnięcia – nie wystarczyło dla wszystkich".

  Wczoraj, 29 września 2012 r. Ewa Stankiewicz, przedstawicielka współczesnej "Gazety Polskiej" już wydawała rewolucyjne wyroki. Wyczytywała nazwiska: Donald Tusk, Bronisław Komorowski, Paweł Graś, Tomasz Arabski, Bogdan Klich, Radosław Sikorski, Andrzej Seremet, Ewa Kopacz. Tłum za każdym powtarzał: "winny działań na szkodę narodu polskiego.

  Boże broń Polskę przed ks. Rydzykiem, J. Kaczyńskim i Ewą Stankiewicz! • gut
  01.10.2012 18:36

  Na pewno o. Rydzyk ma powody do dziękowania panu .... Biedroniowi! :))))), który wsparł starania tv.trwam na multiplex. Życie jest pełen paradoksów :))))

  doceń 3
 • Kris
  01.10.2012 20:31

  " Solidarność to zawsze jeden z drugim, nigdy jeden przeciw drugiemu" - powiedział dyrektor Radia Maryja ks. Tadeusz Rydzyk

  Tak, to jest prawda. Czy zatem sam dyrektor Rydzyk był solidarny ze stoczniowcami gdy zbierał - rzekomo dla nich - fundusze na ratunek Stoczni Gdańskiej ?
  Dziwnym trafem gdzieś te pieniążki się zapodziały, do stoczniowców nigdy nie dotarły.

  Faktycznie, Solidarność ks. Rydzyka jest godna ........ potępienia.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL