Nowy numer 33/2018 Archiwum

1 Maja w Warszawie

  Uczestnik demonstracji SLD w koszulce z wizerunkiem lewackiego zbrodniarza
Jakub Szymczuk/GN

  Palikot, który w sali Kongresowej zorganizował kongres swej partii, wystawił przed nią telebim. Jak widać, warszawiaków to nie przekonało - zainteresowanie zerowe, pewnie dlatego Ruch Palikota odwołał swój marsz.
Jakub Szymczuk/GN

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • nonrigeqr
  01.05.2012 17:57
  Jeśli komuś podoba się socjalizm, to zapraszam do Korei Płn. Tam gdzie wprowadzane są lewicowe koncepcje gospodarcze tam jest największa nędza i głód. Precz z socjalizmem!
  doceń 2
 • Gabriel
  02.05.2012 12:03
  W Bydgoszczy zatrzymano (słownie: ZATRZYMANO) i posadzono na dołku kilku mężczyzn za transparent z bł. Janem Pawłem II w rocznicę beatyfikacji na podstawie kodeksu wykroczeń. W Warszawie po ulicach paradowali wykolejeńcy z transparentami i wizerunkami zbrodniarzy (w każdym możliwym tego słowa znaczeniu), czego zakazuje Konstytucja RP i Kodeks Karny. Reakcja policji: zero.

  Państwo w/g PO.
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama