Nowy numer 43/2020 Archiwum

„W drodze” w czytnikach

Wydawany przez poznańskich dominikanów miesięcznik „W drodze” jest pierwszym polskim miesięcznikiem i trzecią gazetą w ogóle (obok Polityki i Gazety Wyborczej), dostępnym w Kindle Store na Amazonie

Co to oznacza? Że chcąc w całości przeczytać „W drodze”, nie trzeba już iść do księgarni, albo czekać na przesyłkę pocztową. Wystarczy zalogować się w sklepie internetowym Kindle Store i cały numer ściągnąć do pamięci czytnika Kindle. - Jako wydawcy małego tytułu traktujemy to jako sukces bo dołączamy do wielkich wydawnictw – pionierów polskich e-publikacji w największym sklepie internetowym świata – powiedziała Kornelia Winiszewska z redakcji miesięcznika "W drodze".
Koszt pojedynczego numeru miesięcznika (w prenumeracie) to 7 złotych (1,99 dolara), czyli o połowę mniej niż koszt wydania papierowego. Pierwsze 2 tygodnie prenumeraty są jednak bezpłatne. W tym okresie można ściągnąć dwa numery miesięcznika.
Z badań wynika, że w Polsce większość posiadaczy czytników elektronicznych korzysta właśnie z Kindle’a. Jest więc o co walczyć. Pierwszy dostępny w Kindle Store polski tygodnik, Polityka, w wersji elektronicznej kupuje kilka tysięcy osób.
 

« 1 »
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama