Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rysunki Janusza Kapusty w „Gościu”

Janusz Kapusta, światowej sławy artysta grafik, rozpoczął współpracę z „Gościem Niedzielnym”.

Od najnowszego numeru będzie można oglądać jego rysunki w dziale Fakty i Opinie. Prace artysty publikowane na łamach “Gościa” nie posiadają tytułów i są metaforą rzeczywistości. Jego rysunki będą komentowały aktualne wydarzenia oraz będą dotyczyły spraw uniwersalnych.

Janusz Kapusta jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Obecnie mieszka w Nowym Jorku. Współpracował z m.in. z “The New York Times”, “The Wall Street Journal”, “The Washington Post” i „Rzeczpospolitą”.

« 1 »

Zobacz także

 • koko
  01.12.2011 18:02
  To świetnie.
  Ale mam propozycję do REDAKTORÓW GN:
  wydajcie zbiór-tomik lub coś w tym stylu "rysunków pana Jujki" - zebrane z kilku lat mogłyby nawet być fajnym upominkiem!
  doceń 0
 • @koko
  01.12.2011 21:48
  tomik z rysunkami Pana Jujki został wydany trzy lata temu. Zresztą wydany przez GN
  doceń 0
 • MOSCARDI
  02.12.2011 08:29
  +Nowemu grafikowi życzymy wielu sukcesów, a co do Pana Jujki to popieram gorąco przedmówcę!:)
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama