Nowy numer 46/2019 Archiwum
 • Ela M
  14.09.2018 12:07
  To nie jest śmieszne, bo oni mają za te bzdury płacone, bardzo często z naszych podatków. I czy to są te prestiżowe uczelnie do których niby to maja aspirować polskie uczelnie (sąsiedni artykuł Gościa o reformie edukacji). Naukowcy zanim dostaną pieniążki podatników powinni pokazać czym się chcą zajmować i podatnicy powinni decydować czy chcą finansować tego typu bzdury. Niech wreszcie wyższe uczelnie zajmą się czymś pożytecznym. Dziwactwami mogą się zajmować prywatnie.
  • kj
   14.09.2018 13:01
   "Naukowcy zanim dostaną pieniążki podatników powinni pokazać czym się chcą zajmować". No i dokładnie tak to wygląda. Poszczególne agendy rządowe (NCN, NCBiR etc.) ogłaszają konkursy, nauowcy składają swoje wielostronicowe aplikacje, w których wyjaśniają co, gdzie, kiedy i za ile, a następnie recenzenci oceniają poszczególne projekty.

   No chyba, że Pani sama chciałaby oceniać wnioski fizyków, biotechnologów lub genetyków?
   doceń 1
 • a
  14.09.2018 13:15
  A nasi naukowcy za badania nad rożnorodnością gatunkową ptaków w budynkach kościelnych zostali w tym zestawieniu pominięci? czy zostaną uwzględnieni w przyszłym roku?
  doceń 2
 • nika
  14.09.2018 16:51
  Promowanie laleczek woodoo do "wyżywania się" na nich zamiast np. na przełożonych, to nie żadne badania ani anty-badania, to czarna magia czystej wody. I tu się nie ma z czego śmiać, niestety...
  doceń 4
 • stylista
  14.09.2018 19:28
  Autokolonoskopii, a także jej wersji wzajemnej lub grupowej, wróżę oszałamiającą światową popularność i karierę w świecie modnego stylu życia..
  doceń 2
 • marco
  17.09.2018 09:24
  Czasami ludzie się śmieją z rzeczy, które im się wydają bzdurne. Nie odnosząc się do poszczególnych przypadków trzeba jednak przyznać, że wynalazki zanim staną się wynalazkami są najpierw wyśmiane a wynalazcy stają na szafocie kpin i wyzwisk. Z czasem jednak okazuje się w większości, że ci, których obśmiano mieli rację.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL