Nowy numer 28/2020 Archiwum
 • xioncpb
  08.10.2015 15:26
  Czytałem juz ten artykuł w papierowym wydaniu.
  Tragedia, same życzeniowe judeoprotestanckie herezje, prawie jak w "Left Behind" LaHaye'a i Jenkinsa. Brakuje tylko "Rapture" na początku...
 • m4ric
  11.10.2015 00:17
  Świetny wywiad. Widzę jak niezwykłe rzeczy Duch Święty robi dziś w Kościele. Miłość jest kluczem!
  doceń 7
 • rIcon
  06.11.2015 10:29
  Wow. Kapitalny wywiad. W ogóle nie słyszę niczego w Kościele o powtórnym przyjściu Jezusa. Nawet w adwencie się o tym nie mówi zbyt wiele. Dzięki za ten tekst. Inspiruje.
  doceń 4
 • wow ras
  06.11.2015 12:19
  "najważniejsza jest miłość"
  Brawo!!! to jest dojrzałość chrześcijańska!
  Rozwijajmy się jako chrześcijanie abyśmy nie zatrzymali się na podstawowym poziom wypełniania prawa, ale to prawo wypełniali przez MIŁOŚĆ.
  I można nazywać to judeoprotestanckimi herezjami, niektórzy, jak czytam, wątpią czy to chrześcijaństwo...

  TAK!!! miłość, zbawienie, paruzja to chrześcijaństwo !!! natomiast kościółkowatość, poprawność, praworządność - to polski katolicyzm.
  doceń 5
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Marcin Jakimowicz

Dziennikarz działu „Kościół”

Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Wydał też m.in.: „Dziennik pisany mocą”, „Pełne zanurzenie”, „Antywirus”, „Wyjście awaryjne”, „Pan Bóg? Uwielbiam!”, „Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki”. Jego obszar specjalizacji to religia oraz muzyka. Jest ekspertem w dziedzinie muzycznej sceny chrześcijan.

Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zobacz także