Nowy numer 46/2019 Archiwum
 • AWIK
  08.11.2019 11:00
  A tak promują wolność słowa...
  doceń 18
 • seitz
  08.11.2019 11:23
  Tak wygląda Wolność, Równość i Tolerancja w wykonaniu lewicy. Jak tu nie zgodzić się ze słowami o tęczowej zarazie.
  doceń 29
 • morfeo
  08.11.2019 18:14
  Google to prywatna firma, a YouTube to ich prywatna marka - udzielająca swojej infrastruktury za darmo. Dlaczego więc nie miałaby prawa ograniczać treści na swojej własnej stronie według swojego własnego klucza ideologicznego? Nie mówię, że mi się podoba ograniczanie treści chrześcijańskich (bo mi się nie podoba), ale albo zaakceptujemy prawo Google do stanowienia o tym, co będzie publikowane na ich własnych, prywatnych serwerach, albo przestaniemy się czepiać aktywistów LGBT, którzy idą z pozwem na drukarza z Łodzi. Koniec końców to kwestia wolności - tam wolności drukarza, a tutaj - wolności Google.
  To nie jest miłe, kiedy jest się niechcianym w jakimś towarzystwie, ale gdzie tu przestępstwo?

  I jeszcze, żeby nie być gołosłownym - dwa zdania z regulaminu YouTube:
  "YouTube może zawiesić lub zablokować Użytkownikowi dostęp do Usługi, jeśli:
  - mamy uzasadniony powód, by uważać, że doszło do zachowania, które skutkuje powstaniem zobowiązań lub szkody wobec dowolnego Użytkownika, osoby trzeciej, YouTube lub naszych Podmiotów stowarzyszonych.
  - ma uzasadniony powód, by uważać, że świadczenie Usługi dla Użytkownika przestało być opłacalne".
  Czyli prościej "Mamy prawo zawiesić ci konto, kiedy przyjdzie nam na to ochota".

  Może pora przestać korzystać z lewicowych mediów, i zrobić coś porządnego po naszej stronie? Pan Bóg nas uczy kreatywności i zaprasza nas do dzieła stwarzania na Swój obraz i podobieństwo, a my, zamiast działać, fochamy się po kątach że "lewaki nas nie lubią". Z trzech opcji - zrobić coś porządnego w kontrze do "lewaków", nawrócić "lewaków", żeby sami nas chcieli, siedzieć w kącie i smarkać na zły los - uporczywie wybieramy tę najgorszą.
  doceń 9
 • Dremor_
  08.11.2019 18:21
  Dremor_
  Najbardziej zabawne jest, że moderacja Gościa Niedzielnego usunęła dwa wpisy, mówiące, że Youtube usunęło konto, bo naruszony został regulamin. Gość Niedzielny usuwając wpisy tutaj sam pewnie powołał się na swój regulamin.

  Klasyczny przykład hipokryzji.
  doceń 6
 • janek32
  09.11.2019 20:43
  W innych wątkach na tej stronie kasowane są posty nie po linii wydawcy. Trochę hipokryzją zalatuje.
  doceń 5
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL