Nowy numer 27/2020 Archiwum
 • Gość
  14.11.2018 20:17
  Nie wierzę w takie bzdury! Pewności w tym stuleciu, ani w przyszłym nie będziemy mieli (jeśli Bóg pozwoli temu światu jeszcze istnieć). Skąd pewność u naukowców że teoria ma skuteczność graniczącą z pewnością?
  doceń 0
 • Radek
  15.11.2018 10:47
  -170C - super warunki do życia hehe, no i przyciąganie ziemskie silne niczym w formule 1 lub w odrzutowcu. A co z atmosferą? Czy ma tlen? No jaka jest orbita, kolowa czy mocno cylindryczna (raz blisko, raz daleko od słońca). Tak naprawdę to musi zaistnieć wiele szczegółowych warunków jednocześnie aby mogło powstać i przetrwać życie. Np planeta powinna mieć wodę w stanie ciekłym i duży księżyc (stabilizuje orbitę planety). pozdrawiam wszystkich
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama