Nowy numer 27/2020 Archiwum
 • Anonim (konto usunięte)
  16.04.2020 20:03
  No tak, ci co nie mają pracy mogą iść do lasu. Byle w maseczkach i byle te 2m od współmałżonka.
  A z pozytywów to osoba/15m kościoła, ale czemu nie od niedzieli? Bo tego naprawdę nie rozumiem.
  doceń 9
 • dirk
  16.04.2020 20:32
  Nie no, do lasu to mnie nikt nawet wołami nie zaciągnie. Zaczyna się sezon na kleszcze, a ich głównymi żywicielami i rezerwuarem boreliozy są jeleniowate. Te zaś z braku człowieka niezwykle się w lasach rozpanoszyły, podchodzą nawet do osiedli, czego nie załatwił wirus, to dokończy Borrelia. A na nią od lat szczepionki nie ma i raczej nie będzie, leczenie to wciąż wielka niewiadoma, a teraz kto by o nim w ogóle myślał. Kleszcze roją się też w parkach i ogródkach, tylko czekają by nażreć się naszej krwi. Siedź w domu, nie bądź głupi, nie daj się zabić!
  doceń 7
 • podajnik
  16.04.2020 23:23
  Kolega 27JEZRDNA z wpisem powyżej to nie jest zaangażowany Katolik tylko zwykły prowokator.

  Kilka jego wcześniejszych wypowiedzi:

  "...ci którzy w czasie zagrożenia chcą przyjść do kościoła na nabożeństwo – powinni posiadać możliwość – bez limitu"
  "...jak świat Kościoła nienawidzi to wszystko jest ok!"
  "...ksiądz służbista odmówi Tobie Komunii św. Drżyj się na całą mordę:„Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną!”
  "Rozwiązaniem było by wywieszenie przed kościołem transparentu – „To jest wagon metra”..."
  "...psychopaci będą ich atakować, a to się nie przedostanie do szerszej świadomości bo ludzie sparaliżowani są strachem"
  "...Jakub ukradł błogosławieństwo!"
  "Czy to Premier Morawiecki mówił o płynie do dezynfekcji Orlen? Czy to może jednak Nasz Pan tak wyrażał się o Najświętszym Sakramencie? "
  doceń 2
 • velario-new
  16.04.2020 23:39
  Najtrafniejsze podsumowanie dzisiejszej konferencji prasowej premiera przedstawił red. Jacek Nizinkiewicz na rp.pl: "Rząd niczego nie jest pewien, poza majowymi wyborami".
  doceń 9
 • KRM
  17.04.2020 00:09
  Ta władza jest kompletnie oderwana od rzeczywistości! Kto z nich ostatnio (w ciągu minionych 5 lat) robił samodzielnie jakieś zakupy?
  Sklepy do 100 m2 są prawie zawsze sklepami z obsługą "za ladą" a nie samoobsługowymi. W takim sklepie "za ladą" dla sprawność obsługi klientów nie ma żadnego znaczenia liczba ludzi, którzy stoją w kolejce do kasy ani to czy stoją wewnątrz sklepu czy na zewnątrz (no chyba, że pada deszcz, na co się na razie, niestety, nie zanosi).
  Zresztą i tak większość tego typu sklepów w mojej okolicy wprowadziła własne zasady - z reguły ograniczenie do 1 lub 2 klientów w sklepie, co przecież jeszcze miesiąc temu było nie do wyobrażenia. Społeczeństwo zostało jednak tak nastraszone przez władzę, że stosuje się do każdego takiego pomysłu, który daje pozór higieniczności.
  • podajnik
   17.04.2020 00:19
   Kto robił zakupy z władzy w ciągu ostatnich 5 lat?
   No jak to kto. Koledzy z Platformy kupowali Ośmiorniczki jeszcze w 2015 roku.
   Którzy koledzy? Oczywiście Sowa i jej Przyjaciele.
   doceń 2
  • Anonim (konto usunięte)
   17.04.2020 06:43
   Większość społeczeństwa zamiast myśleć woli ślepą wiarę w to co mówi rząd. A rząd nie ma żadnego planu, wiec wymyśla zakaz wstępu do lasu, który az raził bezsensem, to go zdejmują. Tak samo ze sklepami, kościołami itd.
   Tyle tylko, że nadal nie ma rozsądnego pomysłu co z gospodarką. Pompowanie pieniędzy ma sens krótkotrwały, ktoś musi te pieniądze zarabiać, a hasło informatyzacja i praca zdalna nic nie wnoszą, bo przez rok taka praca jest po prostu niemożliwa. Tym bardziej, ze ani samochodów, ani tych słynnych dróg się zdalnie nie wybuduje. A w gospodarce napędzanej konsumpcją dziś oczywistym problemem stanie się konsumpcja.
   doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama