Nowy numer 23/2020 Archiwum
 • podajnik
  20.12.2019 13:12
  W sprawie ciamajdanu czyli próby obalenia demokratycznie wybranej władzy przez opozycję 3 lata temu, Komisja Europejska również stanęła po stronie uzurpatorów. Wtedy przypadkowo kierował nią Donald Tusk.
  Zastanawiam się do czego jest mi potrzebna Unia, która nie pozwala naprawić systemu sądowniczego na wzór zachodnioeuropejski, a tamtego nie krytykuje.
  doceń 11
 • tantkiewicz
  20.12.2019 17:25
  KE to dyktator?
  • anioł 4
   20.12.2019 18:49
   Nikt rozsądny nie uważa UE jako dyktatora. Gorzej jest już z naszą totalna opozycją, która donosi i na własny kraj , nie mając niestety w większości racji. Unia natomiast trochę bezrefleksyjnie przyjmuje wszelkiego rodzaju podszepty
   doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama