Nowy numer 28/2018 Archiwum

Nowicka atakuje, Terlikowski odpowiada

Wanda Nowicka (Ruch Palikota) porównała „Fakty i Mity” i „Nie” z „Frondą”. - Pismo "Fakty i mity", magazyn "Nie", czy to, co się wypisuje na "Frondzie" pokazuje, że pewien język, który nam się nie podoba, odpowiada jednak pewnej części społeczeństwa - stwierdziła.

- Byłbym wdzięczny pani poseł za wskazanie miejsc, w których na portalu Fronda.pl kpiliśmy ze starości, z cierpienia, z uczuć religijnych innych? Kiedy zdarzyło nam się stosować w naszych tekstach wulgaryzmy w pełnej formie? I kiedy w reklamie naszego portalu wspomagał nas morderca ks. Jerzego Popiełuszki? Nie da się wskazać takich faktów. I pani Nowicka świetnie o tym wie, ale próbuje nam przylepić łatkę osób posługujących się „mową nienawiści”, by nie zawracać sobie głowy polemiką z nami, by wypchnąć nas na margines – odpowiedział na fronda.pl jego redaktor naczelny Tomasz Terlikowski.

« 1 »

Zobacz także

 • złośliwiec007
  02.11.2011 18:38
  Słusznie zauważył red. Terlikowski, że wypowiedź Nowickiej to typowe: "łapaj złodzieja". Chodzi o to, żeby w świadomości społecznej wytworzyć wrażenie, że z ludźmi Frondy i ogólnie katolikami, nie da się dyskutować, gdy tymczasem to nie da się dyskutować z "tolerancyjnym" środowiskiem Nowickiej.
  doceń 6
 • gut
  02.11.2011 20:27
  Pan Tomasz Terlikowski obok takich postać jak ks. Marek Gancarczyk itp. to naprawdę czytelni świadkowie, diamenty wśród 'znijaczenia".
  doceń 6
 • Andrzej-aci
  02.11.2011 20:42
  Nie zawsze zgadzam się z Panem Terlikowskim, ale tym razem - pełna zgoda !
  doceń 7
 • Adam
  02.11.2011 20:55
  Zło czyni się dobrem, a dobro złem.Ludzie idą za tym,kto jest silniejszy,choć sumienie gryzie.
  Warto jednak opowiedzieć się za Stwórcą,Prawdą i Sumieniem.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama