Nowy numer 3/2019 Archiwum

Najfeld: Prawda się obroniła

Prawda się obroniła. Moje uniewinnienie to dobra wiadomość i znak nadziei dla niezależnych publicystów, że nie należy dać się zastraszyć lewackim agresorom - skomentowała dla KAI Joanna Najfeld, którą dziś Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa uniewinnił w sprawie wytoczonej jej przez Wandę Nowicką, aktywistkę proaborcyjną.

Najfeld sugerowała w TVN24, że aktywiści proaborcyjni są powiązani z koncernami produkującymi środki antykoncepcyjne. Sąd nie dopatrzył się w tej wypowiedzi żadnej nieprawidłowości.

Oto pełna wypowiedź Joanny Najfeld dla KAI:
Prawda się obroniła. Moje uniewinnienie to dobra wiadomość i znak nadziei dla niezależnych publicystów, że nie należy dać się zastraszyć lewackim agresorom.
Sąd przyznał, że mówiłam prawdę stwierdzając, że Wanda Nowicka jest na liście płac przemysłu antykoncepcyjno-aborcyjnego. Można i należy tę informację rozpowszechniać. Wanda Nowicka kandyduje dziś do Sejmu, jako obywatele mamy prawo wiedzieć co to za osoba i czyje interesy reprezentuje. Można i należy mówić głośno o przemyśle aborcyjnym i jego PR-owym ramieniu udającym oddolną działalność społeczną.
Szkoda tylko, że nie wolno upublicznić uzasadnienia wyroku, ani akt sprawy. Na życzenie Wandy Nowickiej cały proces pozostaje utajony. A informacje, które pojawiały się na sali sądowej w trakcie tego 2,5 rocznego procesu powinny być dostępne opinii publicznej.
Dziękuję Bogu, moim niestrudzonym Obrońcom, mec. Piotrowi Kwietniowi i mec. Krzysztofowi Wąsowskiemu, oraz dziesiątkom tysięcy ludzi wspierających mnie w tym procesie duchowo, moralnie i na wszelkie inne sposoby.

« 1 »
TAGI:

Zobacz także

 • Hubert
  13.09.2011 07:15
  Należy też pamiętać o modlitwie za p. Wandę Nowicką, która się uwikłała w bardzo nieprzyjemne sprawy i sama nie jest w stanie się od nich uwolnić. Gratulacje dla wszystkich trzymających kciuki za Joannę.
  doceń 3
 • Maja@tlen.pl
  16.09.2011 23:44
  Wielki szacunek dla pani Joanny Najfeld i podziękowania za niezwykłą postawę, którą musimy konsekwentnie naśladować. Nie możemy się bać - jak to pani Najfeld bardzo trafnie nazwała- lewackich agresororów.
  doceń 0
 • JoannA
  22.09.2011 12:37
  Gratulacje, ale nie mogło być inaczej. Trzeba jeszcze głosniej obtrąbić ten sukces. Pani Najfeld jestem z Pani dumna ! jest Pani Wielką Polką dla mnie.
  doceń 0
 • Leszek
  09.11.2011 21:52
  Wielkie brawa za madrość i dwagę Pani Joanno.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy