GN 24/2018 Archiwum

Aukcja numizmatów dla Programu Skrzydła

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Caritas Polska i Narodowy Bank Polski zapraszają do udziału w charytatywnych aukcjach internetowych. Na stronie internetowej www.allegro.caritas.pl licytowane będą ciekawe okazy numizmatyczne, które trafiły do Caritas w czasie akcji „Wymieńmy się!”.

Jak poinformowała Olga Kołtuniak, rzecznik Caritas Polska, całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz ubogich dzieci objętych Programem Skrzydła. „Narodowy Bank Polski wystawił na licytację kopię modelu gipsowego złotej monety z wizerunkiem Jana Pawła II o nominale 100 zł. Ten model gipsowy jest opatrzony autografami zarówno prezesa Marka Belki, jak i kard. Stanisława Dziwisza” – powiedziała rzecznik Caritas.

Obecnie z Programu Skrzydła korzysta ponad 3 tys. dzieci z całej Polski.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama