GN 24/2018 Archiwum

Kościoły "o krok przed politykami"

W Warszawie odbyły się katolicko-prawosławne rozmowy nt. pojednania Polaków i Rosjan. Do Polski na spotkanie z przedstawicielami Konferencji Episkopatu Polski przybył metropolita Hilarion Ałfiejew, przewodniczący Wydziału Zewnętrznych Kontaktów Kościelnych Patriarchatu Moskiewskiego.

 

Kontynuowano dyskusję o wspólnie przygotowywanym dokumencie na temat wkładu obydwu Kościołów w dzieło pojednania między narodami Rosji i Polski.

Mówi rzecznik Episkopatu ks. Józef Kloch.To kolejne spotkanie przedstawicieli Episkopatu Polski i Patriarchatu Moskiewskiego. Poprzednie, również z udziałem metropolity Hilariona, odbyło się przed rokiem.

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama