Nowy numer 38/2023 Archiwum

FEST TATO! Niezwykły rodzinny piknik z okazji Dnia Ojca już w niedzielę 18 czerwca w Wilanowie! 

FEST TATO, czyli festyn pełen warsztatów i zabaw integrujących wszystkich członków rodziny ruszy 18 czerwca o 14:00 na Plaży Wilanów (róg Przyczółkowej i Klimczaka) w Warszawie. To pierwsza taka impreza w Polsce. Ma zachęcić do wprowadzenia także w naszym kraju tradycji obchodzenia Dnia Ojca w trzecie niedziele czerwca, by w ten sposób łatwiej można było go świętować całą rodziną.

„Przygotowujemy ekscytujący, radosny piknik z różnymi warsztatami i zabawami integracyjnymi, podczas których liczyć się będzie dobra współpraca – głównie taty i dziecka” – zapowiada Dariusz Cupiał, lider Tato.Net, organizatora imprezy. „Jesteśmy gotowi przyjąć setki ojców wraz z rodzinami. Będą też dmuchańce, foodtrucki, konkursy i inne atrakcje. Przede wszystkim jednak będzie przestrzeń do tego, by rodzina mogła spędzić wartościowy czas z tatą. Wstęp na teren pikniku jest bezpłatny. Dobrowolne opłaty za wybrane atrakcje zostaną przekazane dla rodzin w Ukrainie.”  

Organizatorem imprezy jest społeczność Tato.Net wspierana przez stowarzyszenia i fundacje promujące rodzinę, reprezentantów mediów oraz przedstawicieli kościołów chrześcijańskich różnych denominacji. Do komitetu organizacyjnego dołączyli m.in. przedstawiciele Fundacji Mamy i Taty, Związku Dużych Rodzin, Akademii Familijnej, dziennikarz Tomasz Wolny. W projekt włączyło się także międzynarodowe stowarzyszenie Family First Global.

Społeczność Tato.Net postuluje, aby Dzień Ojca był w Polsce obchodzony w trzecią niedzielę czerwca, jak ma to już miejsce w wielu krajach. Świętowanie w niedzielę, czyli w dzień wolny od pracy, stworzyłoby naturalną przestrzeń dla spędzenia tego czasu w gronie rodziny i pełniejszego przeżycia wspólnego czasu taty i dzieci. „To samo dotyczy Dnia Matki. Przeniesienie go na niehandlową niedzielę pozwoliłoby rodzinom spędzić więcej czasu razem. Z kolei organizowanie w te dni pikników takich, jak nasza FEST TATO, pomogłoby wykorzystać wspólny czas na rodzinną integrację” - wyjaśnia Dariusz Cupiał.
 
Dzień wcześniej, w sobotę 17 czerwca, Dzielnica  Wilanów zaprasza na Wilanowski Dzień Sportu. Od godziny 11.00 do 16.00 na plaży Wilanów odbędzie się  rodzinny festiwal sportu, gdzie będzie można spróbować swoich sił w ponad dwudziestu dyscyplinach sporu m.in.: piłce nożnej, siatkówce, wioślarstwie, judo, golfie i frisbee.
 
Strona Fest Tato'23: https://tato.net/dzienojca
Partnerzy: Dzielnica Wilanów.    
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/672068271412105/?ref=newsfeed 
Wesprzyj: https://zrzutka.pl/dzien-ojca
Kontakt dla sponsorów: zbigniew.danilewski@tato.net  tel. 660498899 

Tato.Net to społeczność, która od 18 lat inspiruje mężczyzn do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia. Dostarcza im w tym celu sprawdzone narzędzia, aby mogli się nawzajem wspierać w byciu coraz lepszymi ojcami. Dzieje się to głównie przez serwis internetowy, warsztaty, coroczne Międzynarodowe Forum oraz O.K. Tato.Net czyli Ojcowskie Kluby. Celem strategicznym Tato.Net jest założenie przynajmniej jednego O.K. w każdym powiecie.
 
#DzienOjca #Wilanow #OjcowskieKluby #TatoNet 

« 1 »

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Quantcast