Gość Katowicki 29/2018 Archiwum

Katowice: Dzień Skupienia Nauczycieli

We wtorek 29 marca br w Zespole Szkół Katolickich im.bł.ks.Emila Szramka w Katowicach mieszczącym się przy ul. Kobylińskiego 4 odbył się kolejny Dzień Skupienia Nauczycieli Szkół Katolickich, których organem założycielskim i prowadzącym jest Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej.

W spotkaniu brali udział nauczyciele wraz z dyrektorami oraz przedstawiciele Zarządu Głównego SRK.

Dzień Skupienia rozpoczął koncert kwartetu smyczkowego z Liceum Muzycznego po ktorym uczestniczylśmy we Mszy św sprawowanej przez Kapelanów Szkłół i Dyrektora Wydziału Katechetycznego.

Po mszy św.- tradycyjnie już -  nastąpiło uroczyste ślubowanie ostatnio mianowanych nauczycieli,  a następnie wykład po którym wszyscy spotkali sie przy stole. Homilię i wykład n.t. "Tożsamość chrzeijańska w sekularyzowanym świecie" wygłosił ks dr Marceli Cogiel – Dyrektor Wydziału Katechetycznego.

 

« 1 »

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama