„Poczuj to szczęście bycia córką wybraną”. Salezjanin śpiewa z Muńkiem Staszczykiem z T.Love

None Rhyme, czyli salezjanin Norbert Rosiński, nagrał z Muńkiem Staszczykiem utwór w stylu reggae. „Kamień” nawiązuje do sceny ewangelicznej, gdy Jezus nie potępia kobiety pochwyconej na grzechu.

None Rhyme przygodę muzyczną rozpoczął w 2019 roku, nagrywając płytę „Wynurzenie”. Grał na kilku koncertach sceny salezjańskiej w Polsce, m.in. na Campo Bosco (Czerwińsk nad Wisłą), Non stop Bosco (Szklary Górne), Savionalia (Kraków). W 2022 roku nagrał ze współbratem Dominikiem Nowakiem SDB utwór „Serce Ukrainie”. Obecnie skończył pracę nad drugim albumem „tyRAPja”. Utwór nagrany z liderem T.Love to dawka mocnej, pozytywnej energii z przekazem duchowym.

None Rhyme feat. Muniek Staszczyk - Kamień (prod. Filip Konik)
None Rhyme

„Z Muńkiem poznałem się pięć lat temu, gdy dawał świadectwo na spotkaniu Wojowników Maryi w Lądzie nad Wartą, gdzie mieszkałem jako kleryk” – mówi Norbert Rosiński SDB. „Udzielił mi wywiadu i tak go poznałem osobiście. Muniek towarzyszył mi swoją twórczością od dzieciństwa. Gdy pracowałem nad swoją drugą płytą, przyszedł mi na modlitwie pomysł, aby go zaprosić na utwór” – wspomina. Owocem tej współpracy jest utwór „Kamień” utrzymany w klimatach reggae i rap.

 

« 1 »

red.