Nowy numer 18/2024 Archiwum

Pierwszy serial TVP w Internecie

Internauci mogli zobaczyć pierwszy odcinek serialu Oficerowie o cztery dni wcześniej niż widzowie TVP2.

Również kilka alternatywnych epilogów serialu zobaczyć będzie można wyłącznie w serwisie telewizji interaktywnej iTVP. Prócz tego na internautów czeka wiele dodatkowych materiałów wideo powiązanych z serialem, m.in., wideoczaty z gwiazdami czy wideoblogi bohaterów. „Oficerowie” to serial opowiadający o losach specjalnej grupy pościgowej CBŚ.

W iTVP kolejny odcinek filmu można zobaczyć dokładnie wtedy, kiedy się chce. W każdy czwartek, w samo południe, odbywać się będzie premiera nowego odcinka. Odcinek będzie dostępny w serwisie iTVP jako plik na żądanie i będzie można go wywołać w dowolnym momencie. Przez pierwsze cztery dni – tj. do dnia jego premiery w TVP2 – odcinek będzie udostępniany odpłatnie. Internauta, który będzie chciał zobaczyć wcześniej dalsze losy Sznajdera, Alicji, Kruszona, Granta i Aldony, obejrzy film po uiszczeniu 5 zł.

W każdą niedzielę po godzinie 20.00 w iTVP i w TVP2 odbywać się będzie emisja równoległa danego odcinka. Od tego momentu zostanie on udostępniany internautom bezpłatnie, lecz z reklamą. Internauci posiadający szybkie łącze internetowe mogą oglądać „Oficerów” wprost ze strony iTVP, a użytkownicy, posiadających łącza internetowe o niższej przepustowości muszą ściągnąć materiał wideo na dysk swojego komputera, a dopiero po tym odtworzyć. W każdą niedzielę w iTVP realizowane będą wideoczaty. Tuż po zakończeniu emisji odcinka gwiazdy serialu będą do dyspozycji internautów.

Dostępna jest część treści. Chcesz więcej? Zaloguj się i rozpocznij subskrypcję.
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Dziennikarz działu „Kultura”

W latach 1991 – 2004 prezes Śląskiego Towarzystwa Filmowego, współorganizator wielu przeglądów i imprez filmowych, współautor bestsellerowej Światowej Encyklopedii Filmu Religijnego wydanej przez wydawnictwo Biały Kruk. Jego obszar specjalizacji to film, szeroko pojęta kultura, historia, tematyka społeczno-polityczna.

Kontakt:
edward.kabiesz@gosc.pl
Więcej artykułów Edwarda Kabiesza