Targi SacroExpo

Od 18 do 20 czerwca w Kielcach odbędą się największe w Europie Targi Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SacroExpo. Udział w tegorocznej, ósmej już, edycji potwierdziło ponad 200 wystawców z 12 krajów.

SacroExpo to nie tylko prezentacja konkretnych artykułów. To wielki mityng projektantów, architektów, wydawców, osób świeckich, którym bliska jest tematyka kościelna, oraz duchownych, połączony z prezentacją bogatej oferty produktów i usług służących Kościołowi.

Można tu obejrzeć interesujące propozycje z zakresu szeroko pojętej architektury sakralnej, projekty zagospodarowania przestrzeni wokół kościołów, poznać metody konserwacji, oświetlenia czy ogrzewania świątyń, dowiedzieć się, jak najskuteczniej zabezpieczyć kościół przed włamaniem czy pożarem. Prezentowane są także różne możliwości finansowania projektów i prac budowlanych.

SacroExpo prezentuje także bogatą ofertę instrumentów muzycznych oraz kursów i szkoleń z zakresu muzyki sakralnej, sztuki sakralnej, systemów informatycznych dla kancelarii, archiwów i bibliotek, a także szkoleń i kursów z zakresu archiwistyki. Swoje propozycje zaprezentują liczne wydawnictwa religijne. Każdy odwiedzający SacroExpo znajdzie coś interesującego dla siebie. Zaletą targów jest możliwość dokonania zakupów bezpośrednio na stoiskach targowych w atrakcyjnych cenach.

SacroExpo to także bogaty program wystaw i konferencji towarzyszących. Najważniejsze z nich to: VI Międzynarodowa Konferencja o Architekturze i Sztuce Sakralnej „Kościoły naszych czasów”, Międzynarodowa Konferencja Muzealników Polskich „Muzeum przyszłości”, warsztaty „ABC gazety parafialnej”, prezentacja „Nowoczesne technologie w służbie Kościołowi”.

Dziękujemy, że z nami jesteś

To dla nas sygnał, że cenisz rzetelne dziennikarstwo jakościowe. Czytaj, oglądaj i słuchaj nas bez ograniczeń.

W subskrypcji otrzymujesz

 • Nieograniczony dostęp do:
  • wszystkich wydań on-line tygodnika „Gość Niedzielny”
  • wszystkich wydań on-line on-line magazynu „Gość Extra”
  • wszystkich wydań on-line magazynu „Historia Kościoła”
  • wszystkich wydań on-line miesięcznika „Mały Gość Niedzielny”
  • wszystkich płatnych treści publikowanych w portalu gosc.pl.
 • brak reklam na stronach;
 • Niespodzianki od redakcji.
Masz subskrypcję?
Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..